Miłorząb japoński

Miłorząb japoński Herbimi, Ginkgo biloba (L.)

Miłorząb japoński

Naturalne wsparcie dla organizmu

Miłorząb japoński jest długowieczną rośliną pochodzącą z Azji, którą stosuje się w tradycyjnej medycynie chińskiej od tysięcy lat. Pozyskiwanym surowcem są liście, będące źródłem grupy związków, terpenów i flawonoidów. Preparat idealnie sprawdzi się dla osób, które chcą wesprzeć swoją pracę mózgu i funkcje poznawcze.

Silny skład

Zawartość w 1. kapsułce to 120 mg wyciągu z liścia miłorzębu japońskiego standaryzowanego na 24% glikozydów flawonowych (28,8 mg), 6% laktonów terpenowych (7,2 mg), co powoduje, że miłorząb japoński HERBIMI wystarcza na 2 miesiące stosowania.  

Silny skład

Zawartość w 1 kapsułce to 120 mg standaryzowanego ekstraktu  z liścia miłorzębu japońskiego na 24% glikozydów flawonowych  (28,8 mg) oraz 6% laktonów terpenowych (7,2 mg) co powoduje, że miłorząb japoński HERBIMI wystarcza na 2 miesiące stosowania.  

Naturalny składnik aktywny

Glikozydy flawonowe i terpeny są głównymi frakcjami związków, odpowiadającymi za wsparcie krążenia mózgowego, a co za tym idzie procesów poznawczych i pamięci. Ponadtomiłorząb japoński nie tylko wspiera krążenie mózgowe, ale również obwodowe, co ma znaczenie m.in. dla prawidłowego widzenia. Dlatego zawartość glikozydów flawonowych w Miłorzębie japońskim HERBIMI potwierdziliśmy w niezależnym laboratorium zarówno w surowcu, jak i w produkcie gotowym.

Naturalna substancja aktywna

24% flawonoidów i 6% terpenoidów  zawartych  w ekstrakcie z liści miłorzębu japońskiego  wspiera procesy poznawcze oraz pamięć. Miłorząb wspiera nie tylko krążenie mózgowe, ale również obwodowe przyczyniając się m.in do prawidłowego widzenia.

Powinieneś wiedzieć

Suplement diety. Zawiera składniki, które wspomagają funkcje organizmu poprzez uzupełnienie normalnej diety. Nie ma właściwości leczniczych

Dorośli: 1 kapsułka dziennie

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

120 mg ekstraktu z liścia miłorzębu japońskiego standaryzowanego na 24% glikozydów flawonowych (28,8 mg), 6 % laktonów terpenowych ( 7,2 mg).


Składniki: Ekstrakt z liścia Miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

w temperaturze 15-25 oC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Niewskazany dla dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących. Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące leki wpływające na krzepliwość krwi (przeciwzakrzepowe, przeciwpłytkowe) nie powinny stosować preparatu. Osoby stosujące leki w terapii nadciśnienia i zakażeń wirusem HIV powinny przed zastosowaniem produktu skonsultować się z lekarzem.

WZZ Herbapol Wrocław SA

św. Mikołaja 65/68, 50-951 Wrocław

www.herbimi.pl

Dla kogo jest miłorząb japoński?

Dla osób w średnim wieku i starszych szukających wsparcia dla procesów myślowych

Dla osób szukających poprawy zdolności zapamiętywania np. w czasie sesji egzaminacyjnej

Dla osób mających problemy ze skupieniem i koncentracją np. po przebytych chorobach

Dla osób mających problemy ze wzrokiem i prawidłowym widzeniem

Scroll to Top